Naturalnie Zaangażowani pomagają ptakom :)

Ludzie tworząc krajobraz miejski zapominają często o tym, jak duże znaczenie dla człowieka ma otaczająca nas przyroda - świat roślin i zwierząt, którego częścią jesteśmy przecież my sami.

Za kilka dni wiosna, świat budzi się do życia, a ptaki szukają nowych miejsc do lęgu.

My - Naturalnie Zaangażowani postanowiliśmy im pomóc.  Montujemy w związku z tym na terenie naszej szkoły, wykonane podczas ferii zimowych, budki lęgowe dla różnych gatunków występujących lokalnie w naszej okolicy.

Mamy nadzieję, że niedługo my, nasi koledzy i koleżanki będziemy mogli obserwować ptasie zwyczaje i zachowania, a one odwdzięczą się cudownym śpiewem, który będzie nam towarzyszył aż do jesieni.

Cała akcja udokumentowana została przez uczniów sprzętem zakupionym z Laboratoriów Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Data dodania: 2023-03-20 23:02:27